Sert Zemin Temizliği

Zemin temizliği hem yerinizin hijyeni açısından hem de dış görünüş açısından çok önemlidir. Zemin bir mekanın en çok kullanılan ve bu nedenle de en çok temizliğe ihtiyaç duyan bölgesidir. Özellikle ofis, banka, mağaza, otel, okul, dershane, lokal, hastane, kahvehane gibi kamu yerleşimlerinde zemin temizliğinedaha çok ihtiyaç duyulmaktadır.

Sert zeminler; mermer, kalebodur, taş, fayans zeminler:
Islak zemin tabir edilen sert zemin kaplamalarının uzun süre temizlenmemesi sonucu oluşabilecek kir, sadece silme yöntemi ile başa çıkılamayacak bir hale gelir. Derz aralarına biriken kir hem sağlık açısından hem de görüntü kirliliği açısından sorun teşkil eder. Bu tür zeminler, endüstriyel tip makinalarla fırçalama-ovma işlemi ile yıkanarak, sanayi tipi ıslak-kuru vakumlar yardımı ile pisliği çekilir. Metrekare olarak çok büyük zeminler için otomat tabir edilen yıkayıp aynı anda pis suyu çeken makinalar kullanılmaktadır.
Tadilat ve inşaat sonrası zemin temizliği:
Mekanda yapılmış olan tadilat zeminde boya, harç vb. inşaat atıklarına sebep olacaktır. Bu tarz bölgeler temizlenmeden önce zeminde bulunan kaba çöpler toplanır, oluşmuş olan harç, boya kalıntıları kazıma yöntemi ile kabası alınır ve daha sonra sanayi tipi makinalar ve kimyasallar yardımı ile yıkama yapılır.
Parke zeminlerin temizliği:
Parke zeminleriniz parkenin türüne uygun malzemelerle temizlenir. Parke temizliğinde sizin zevlerinizle bizim profesyonel becerimiz ortak noktada buluşur.

İnşaat Sonrası Genel ve Detaylı Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik
Ada Alc olarak müşterilerimize inşaat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. İnşaat sonrası temizlik yaparken kullanmış olduğumuz ekip ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir. İnşaat temizliği, ve inşaat sonrası temizlik, esnasında kullanılan temizlik ürünleri olmamakla beraber her yüzeye uygulanacak temizlik ürünleri ayrı ve değişik değerlerdedir, inşaat sonrası temizlik yaparken etrafa zarar vermeden temizlik yapmaktayız.
İnşaat Sonrası Genel Temizlik
Ada Alc olarak sizlere her alanda en ufak detaya kadar temizlik hizmeti sunmaktayız. İhtiyacınız her ne olursa olsun ev, daire, ofis, villa, apartman, fabrika, şirket, mağaza, zemin, mermer temizliği, mutfak, banyo, wc, aklınıza gelebilecek tüm detayları kapsamaktadır. Profesyonel anlayışla hizmet sunan firmamız, müşterilerimizden almış olduğu güç sayesinde sektörde liderliğini korumaktadır.
Tadilat Sonrası Temizlik
Tadilat sonrası temizlik servisimiz tarafından sizlere tüm mekanlarınızda yaptırmış olduğunuz tadilat veya kısmen yapılan dekorasyon çalışmalarının ardında ihtiyaç duyulan ve alanda yapılması gereken temizlik işleriniz firmamız tarafından sizlere en kaliteli ve en deneyimli personellerimiz tarafından işiniz yaptırılmaktadır tadilat sonrası temizlik işleriniz ev, daire, villa, mağaza, dükkan, işyeri,otel, motel, ofis, büro, bina, fabrika, okul hastane, dershane, yazlık, köşk, imalathane, atölye, sosyal tesis, yüzme havuzu, sinema, ve benzeri alanlarda yapılan.

Diğer Temizlik Hizmetlerimiz
1 Su Deposu Temizliği
2 Cam ve Kompozit Cephe Temizliği
3 Haşere Mücadele Yöntemleri
Referanslar